KALİTE

Ürünlerin işlevselliği ve performansı bizim için çok önemlidir; öyle ki tüm ürünlerin gerekli kalite kontrol prosedürlerinden geçtiğine emin oluruz.

Müşterilerimizi; başlangıç konsept ve tasarımlarından itibaren, numune geliştirme, kalite kontrol, ürün testleri gibi son aşamalarına kadar destekleyen; güvenilir bir iş ortağıyız.

Deneyimli Kalite Kontrol ekip üyelerimiz detaylı bir şekilde AQL standartlarını izlerler. Solmazlık testi, kuvvet testi, vb gibi fiziksel performans testlerinde; bize verilen kalite kitapçıklarını takip ettiğimizden emin oluruz. Aynı şekilde, ürünlerin görselliğine de dikkat eder; dış görünüşlerinin en yüksek standartları karşılamasına özen gösteririz.

Ürünlerimizle ilgili doğru yıkama ve kuru temizleme talimatlarının paylaşıldığını garanti eder; renk veya yüzeyle ilgili olası sapmaları net bir şekilde açıklarız.

Kalite guvencemiz OEKO-TEX® standartlarına sahip olmak haricinde; zamak, pirinç, polyester ve gerçek deri gibi birçok farklı materyalde de sertifika sahibiyiz.

We use cookies to provide you with a better service. Continue browsing, if you are happy with this.